MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 8023172
nr 802 3172
Fåtöljer
1 par, Art déco
Kondition: slitage/skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 21 januari 2013
kl 20:18:34
100 kr
150 kr
400 kr
500 kr
700 kr
1.300 kr